Naše služby

Cintorínska architektúra

Naše služby v oblasti cintorínskej architektúry zahŕňajú urnové hroby, jedno a dvojhroby, nápisné dosky, aj cintorínske doplnky z rôznych materiálov. Ponúkame široký výber výrobkov zo skladu.

Štýlové interiéry

Prírodný kameň má v interiéri široké využitie. V kuchyni poslúži ako odolná pracovná doska, ktorá nielen dobre vyzerá, ale vydrží všetky tepelné vplyvy, má ľahkú údržbu a dlhú životnosť.

Odolné obklady

Obklady krbov a stien z mramoru alebo pieskovca dodajú interiéru unikátnu atmosféru. Tieto materiály však viete využiť aj v exteriéri - či už ako parapety, dlažby alebo schody.

Prírodný kameň dovážame z rôznych kútov sveta

Prírodný kameň dovážame z rôznych kútov sveta – Indie, Afriky, no predovšetkým z Talianska, ktoré je známe svojimi unikátnymi kameňolommi. Žulové a mramorové platne rôznej hrúbky a rozmerov spracúvame modernými technologickými postupmi na našej prevádzke do finálnej podoby.

Ponúkame tzv. výrobky „na kľúč“. Všetky interiérové a exteriérové práce si najskôr zameriame, vypočítame, navrhneme najlepšie riešenie a nakoniec zamontujeme – vy si len vyberiete materiál. Na našej prevádzke máme široký skladový sortiment materiálov, vzorkovník a katalóg.

Pri cintorínskych prácach sa postaráme o demontáž starých hrobov a urien, čistenie rámov, obnovu písma, výrobu nových hrobov a následnú montáž.

Našim zákazníkom sa vždy snažíme vyjsť v ústrety a odborne poradiť.

Malá rodinná firma s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami. Zaručujeme špičkovú kvalitu, ktorej zodpovedá naša prax a profesionalita už od roku 1993.
Informácie
© 2023 KAMEX – Vosátko Jaroslav. All rights reserved.